Persoonlijke hulpmiddelen
U bent hier: Home nederlands Groepsreizen Suggestie voor een groepsreis per bus met reisleiding door lieflijk zuid Engeland, overweldigend Wales en een 'ontmoeting' met William Shakespeare!

Suggestie voor een groepsreis per bus met reisleiding door lieflijk zuid Engeland, overweldigend Wales en een 'ontmoeting' met William Shakespeare!

genieten alles geregeld goed hotel heerlijk worden verwend

9 daagse busreis met reisleiding, Inclusief accommodatie en overtocht . , Groot-Brittannië

Bestel deze reis
 

 

Logo TravellingWELL.nl

Het programma van deze 9 - daagse busreis met reisleiding in
Groot- Brittannië wordt verzorgd en begeleid door
TravellingWELL.nl 
in samenwerking met  SRC cultuurvakanties.

Volledige ASRC logoNRV en SGR  garanties.

De prijs is afhankelijk van de groepsgrootte, de accommodatie en evt. extra wensen.

 
 
 

U kiest als groep wanneer u deze reis gaat maken.

Kijk eerst even bij contact en reserveringsinfo en bel dan naar
Tina Somberg-Buiks: 0546820459 of 0625105840 of mail naar info@travellingwell.nl.

Samen stellen we de reis zo samen, dat uw groep hem niet snel zal vergeten.

 


Het Noorse kerkje in Cardiff Roald Dahl

Het Programma:

De bredere wegen in Engeland voeren u door het heuvelachtige en soms vlakke landschap naar plaatsen als Canterbury, Bath, Stratford upon Avon, Warwick, Coventry en Oxford.

 

We bezoeken indrukwekkende kathedralen, winkelcentra, bijzondere musea, het ‘pPulteney BridgeLady Godivaretparkachtige’  Warwick Castle, één van de mooiste tuinen van Engeland: Wisley Gardens, het geboortehuis van William Shakespeare, Christ College in Oxford, de indrukwekkende oude en nieuwe kathedraal van Coventry en we maken wandelingen in de steden en dorpen maar ook in de natuur.

 

De smallere wegen in Wales leiden ons door het bergachtige  landschap van o.a. de Brecon Beacons naar de enorme burcht Caerphilly Castle, maar ook naar het lieflijke Castell Coch, de Brecon Mountains Railway, Aberystwyth aan de kust, een zilver/lood mijn, het boekenstadje Hay on Wye en Brecon met het leuke haventje, waar de fraai beschilderde kanaalboten liggen.

 

Wisley GardensZilver en lood mijnDe combinatie van deze totaal verschillende streken zorgt ervoor dat deze 9 daagse rondreis per bus bijzonder afwisselend is en zal zelfs die reizigers met twijfels over Engeland als vakantiebestemming 100% overtuigen.

 

Uw Nederlandse reisleidster kent deze streek als geen ander en zal u in de bus allerlei wetenswaardigheden en verhalen vertellen over de geschiedenis en de bewoners en wat er allemaal te zien is.

Met haar kunt u de genoemde bezienswaardigheden bezoeken en alle wandelingen maken, waarbij zij ook weer allerlei bijzondere dingen zal vertellen of laten zien.
Zij zorgt er bovendien voor dat alles op rolletjes loopt tijdens de busritten, de bezoeken en in de hotels, zodat u geheel ontspannen en zonder enige stress volop kunt genieten van deze fantastische reis.

Naast het vermelde programma kunnen we er natuurlijk ook voor zorgen dat de volgende zaken geregeld worden en in het totale bedrag p.p. verwerkt worden:

 

 

  • Reis- en/of annuleringsverzekering.
  • Lunches.
  • De entreegelden voor de te bezoeken bezienswaardigheden.
  • Optionele excursies, die niet in het programma zijn opgenomen.
  • Calamiteitenfonds à € 2,50 per max. 9 personen bij een verzamelnota.


Bij de reis worden onderstaande hotels als voorbeeld genoemd, maar er kan natuurlijk ook voor andere hotels gekozen worden.

Accommodatie in Ashford op de heen en terugreis:

Voor uw verblijf in Ashford hebben wij het Holiday Inn Ashford Central *** geselecteerd

Canterbury Road, Ashford TN24 8QQ, Engeland

Klik hier voor meer informatie.


Accommodatie in Bath

Voor uw verblijf in Bath hebben we het Pratt's Hotel *** geselecteerd

South Parade,Bath,Somerset,BA2 4AB, Engeland

Klik hier voor meer informatie.

 

Accommodatie in Llandrindod Wells

Voor uw verblijf in Wales hebben wij The Metropole Hotel **** geselecteerd

Temple Street, Llandrindod Wells, Powys LD1 5DY Engeland

Klik hier voor meer informatie.


Accommodatie in Stratford-upon-Avon

Voor uw verblijf in Stratford-upon-Avon hebben wij het Mercure Hotel Stratford-upon-Avon Shakespeare **** geselecteerd

Chapel Street, CV37 6ER Stratford-upon-Avon, Engeland

Klik hier voor meer informatie.


Maaltijden: een uitgebreid Engels ontbijt en een 3 gangen diner is inclusief in de prijs.


Vervoer: wij bieden u een reis aan gebaseerd op een luxe Comfort Class touringcar.

Gezien het feit dat u tijdens deze reis vrij veel in de bus zit, zetten we een uitermate comfortabele touringcar in die beschikt over meer beenruimte: verstelbaar tot 35˚, stoelafstand minimaal 85 cm en verstelbare voetsteun. Bij een normale tourist class bus is de stoel verstelbaar tot 30˚, is de stoelafstand minimaal 75 cm en heeft u een vaste voetsteun.

Verzekeringen:

Bij de verzekeringsmaatschappij  kunnen wij de volgende verzekeringen voor u afsluiten:

Reisverzekering                             

vanaf € 1,80 p.p.p.d. voor Europa.

Annuleringsverzekering     

6,2 % van de totale reissom (excl. Assurantiebelasting).

Genoemde prijzen zijn exclusief poliskosten à € 5,00 per polis.

Roken:

Om de reis voor het hele gezelschap zo aangenaam mogelijk te laten verlopen is het gedurende de reis verboden te roken. Natuurlijk kunnen de rokers onder u, tijdens de regelmatige tussenstops, buiten de bus een sigaretje of een sigaartje opsteken.

Rolstoelen / Rollators:

Op deze busreizen is een gelimiteerd aantal rolstoelen/ rollators toegestaan.  Deelnemers aan de reis met een rolstoel/ rollator moeten zichzelf kunnen redden of een helper bij zich hebben.

Dieetmaaltijden:

Eventuele meerkosten voor dieetmaaltijden zijn niet bij de reissom inbegrepen en dienen ter plaatse contant aan de hotelier te worden voldaan.

Aantal reizigers:

Het max. aantal reizigers is in principe 30, maar de groepsgrootte kan aangepast worden aan uw wensen.

 

Interesse en/of vragen?

Kijk eerst even bij contact en reserveringsinfo en bel dan naar Tina Somberg-Buiks 0546820459 of 0625105840 of stuur een mailtje naar info@travellingwell.nl.

Samen stellen we de reis zo samen dat uw groep hem niet snel zal vergeten!

 

 

Kijk hier naar een filmpje over: De Werelderfgoed  stad Bath

 

 

Kijk hier naar een filmpje over: Caerphilly Castle

 
« vorige Terug naar overzicht volgende »

Document acties